Merhaba, Ben Emel;

Kendimi bildim bileli ev dekorasyonuna bağımlıyım, evimi de çok seviyorum. Ne zaman alışverişe çıksam kendimi ev için bir şeyler alırken buluyorum. Genelde sade ama farklı dekoratif ürünler tercih ediyorum. En çok da el emeği ve sevgiyle hazırlamış ürünler çalıyor kalbimi.

Evim için satın aldığım her şeyi küçük dokunuşlarla kişiselleştirmek, dekorasyonda kendi ellerimle yaptığım objeleri kullanmak beni mutlu ediyor. Küçük bir kız çocuğuyken bile durum aynıydı. Çizdiklerim, boyadıklarım, birleştirdiklerim odamı süslerdi. Tutkum yıllar geçtikçe benimle birlikte büyüdü.

Evimin dekorasyonunda kullanmak istediğim harfler ve kelimeleri buralarda bulamayınca kendim yapmaya karar verdim. “Hello”, “Bonjour” ve “Home” ile başlayan dekoratif kelimelerim, eş-dost, tanıdıklar  derken hobi olmaktan çıktı ve zamanla neredeyse tüm vaktimi alan bir işe dönüştü. Harflerin ve sevgi sözcüklerinin yanı sıra birine hediye edilebilecek en kişisel ve özel objeleri hazırlamaya başladım; İSİMLERİNİ. Dünyaya yeni gelmiş bir ufaklık yada bir yetişkin… Kim için olursa olsun bir insana verilebilecek en kişisel armağan olduğunu düşünüyorum. Ömür boyunca en çok duyduğumuz ama duymaktan, yazmaktan ve görmekten asla bıkmayacağınız ve siz yaşadıkça sizin olacak bir sözcük; ismimiz.

Kişiye özel hazırladığım harfler, sloganlar, semboller küçük hobi odamdan çıkıp Türkiye’nin dört bir yanına ve hatta yurt dışına doğru yola çıktılar.

Evimdeki hobi odamda her birini özenle hazırladığım çalışmalarımı onları sevenlerle paylaşmak, gittikleri yerlere farklı bir dokunuş ve mutluluk götürmeleri, kalıcı olmaları benim önceliğim oldu. Dream Machine Works benim gibi dekorasyonu, el yapımı kişiye özel çalışmaları,  harfleri seven pek çok güzel kalpli insanı tanıma fırsatını verdi. Burada olduğunuz için teşekkürler…

çok sevgiler…

Emel

Mottomuz “follow your dreams”

dreammachineworks.com © 2012

 

© Copyright 2012 dreammachineworks - Designed by H83